Przejdź do treści

Kredyt deweloperski na remont kamienicy

  • przez
Home » Ekspert finansowy Poznań » kredyt deweloperski » Kredyt deweloperski na remont kamienicy

Kredyt deweloperski na remont kamienicy

Kolejnym projektem zrealizowanym zakończonym sukcesem jest kredyt deweloperski remont kamienicy. Kredyt deweloperski został udzielony na kwotę 2,17 mln zł z przeznaczeniem na pokrycie kosztów remontu kamienicy. Jeżeli Inwestor otrzymuje decyzję kredytową ze wskazanymi warunkami lepszymi niż sam zakładał to możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy swój cel. Mamy tutaj na myśli niski poziom marży banku oraz bardzo korzystny poziom prowizji.

Na czym polega specyfika pozyskania kredytu na remont kamienicy? Otóż proces pozyskania kredytu inwestycyjnego w tym zakresie wiąże się z wieloma dodatkowymi wyjaśnieniami i uzgodnieniami.  Analityk oczekuje szczegółowego rozpisania zakresu prac budowlanych. Kosztorys budowlany z kolei zawiera wiele pozycji nie znanych w standardowym wzorze takie jak: odtwarzanie sztukaterii, realizacja witraży i inne. Pracownicy banku oraz niezależni doradcy techniczni bardzo rzetelnie weryfikują zakres prac ponieważ w trakcie remontu bardzo łatwo o pomyłkę, która może znacząco wpłynąć na budżet inwestycji.

W trakcie prowadzonej pracy doradczej wspieramy naszych klientów w trakcie pozyskania niezbędnych pozwoleń budowlanych i uzgodnień. Często doradzamy jak przeprowadzić procedurę w tym zakresie, aby osiągnąć wyznaczony cel w oczekiwanym czasie. Bardzo istotne w procesie pozyskania kredytu są pozwolenia konserwatorskie wydawane przez Miejskiego konserwatora zabytków. Pracownik biura Miejskiego Konserwatora Zabytków często szczegółowo monitoruje zakres wykonanych prac. Można powiedzieć, że doradca techniczny banku jest w wielu obszarach wyręczony przez tzw.: konserwatora. Niezależny doradca techniczny (NDT) kontroluje proces uruchamiania transz kredytu inwestycyjnego. Można powiedzieć, że przez cały proces remontu NDT asystuje Inwestorowi w prowadzeniu remontu.

.

Kredyt deweloperski inwestycja szeregowa

Kredyt deweloperski inwestycja szeregowa to kolejny projekt deweloperski na który pozyskaliśmy finan…

Kredyt deweloperski apartamentowiec

Kredyt deweloperski apartamentowiec to kolejny projekt dla którego pozyskaliśmy kredyt. Wartość kred…

kredyt inwestycja mieszkaniowa ul. Studzienna Poznań
Kredyt deweloperski mieszkaniowy 3,86 mln zł

Pozyskaliśmy dla poznańskiej spółki deweloperskiej kredyt deweloperski mieszkaniowy w wysokości 3,86…

Kredyt deweloperski na budynek mieszkalny

Pozyskaliśmy kredyt deweloperski na budynek mieszkalny w wysokości 3,44 mln zł. Inwestor otrzymał po…

Kredyt deweloperski na remont kamienicy

Kolejnym projektem zrealizowanym zakończonym sukcesem jest kredyt deweloperski remont kamienicy. Kre…

Zapraszamy do współpracy! Zapraszamy do kontaktu inwestorów zainteresowanych remontem kamienicy.