Przejdź do treści

O nas

Home » O NAS

METIS GROUP Investments sp. z o.o.

METIS GROUP Investments sp. z o.o.. to spółka świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa finansowego. Spółka specjalizuje się w pozyskaniu kredytów dla spółek i klientów indywidualnych oraz pośrednictwie finansowym. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, inwestorów indywidualnych, firm, spółek prawa handlowego i korporacji. Zawsze w centrum uwagi jest klient i nieruchomość.

Pośrednik kredytowy od nieruchomości

Jesteśmy całkowicie transparentni w stwierdzeniu, że specjalizujemy się w finansowaniu NIERUCHOMOŚCI! Kochamy nieruchomości w każdej postaci. Świadczymy wąską, ale kompleksową usługę w tym zakresie, ponieważ wychodzimy z założenia, że aby robić coś dobrze trzeba „w tym siedzieć”.

Jako pośrednik kredytowy przeprowadzimy cały proces pozyskania kredytu! Jako pośrednik finansowy informujemy Klienta w temacie zdolności kredytowej, zabezpieczenia, płynności, elastyczności, ubezpieczenia i innych kwestii związanych z przygotowaniem się do pozyskania kredytu i jego obsługą. Naszym obszarem specjalizacji są kredyty inwestycyjne, obrotowe, gotówkowe, hipoteczne a także pożyczki hipoteczne i leasingi nieruchomości.

Nasza działalność wywodzi się ze spółki METIS GROUP (www.metisgroup.pl), która swoją działalność prowadzi na rynku od 2009.

Pośrednik kredytowy Poznań- grupy klientów:

kredyt inwestycja mieszkaniowa ul. Studzienna Poznań

Deweloperzy mieszkaniowi

Deweloperzy komercyjni

Klienci indywidualni

Nasz zespół- Twój pośrednik kredytowy Poznań

Twój doradca kredytowy Poznań

Marek Krzymiński / Prezes Zarządu

Ukończył Maters in International Business Grenoble Ecole de Management, Bachelor of Arts in International Management w University of Aberty Dundee oraz Magistra w Zarządzaniu i Finansach Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od 2009 roku prowadzi firmę METIS GROUP. W pierwszym okresie jako jednoosobową działalność gospodarczą a w kolejnych latach spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada szerokie doświadczenie w przygotowaniu biznes planów dla inwestycji budowlanych, analizie finansowej i planowaniu strategicznym.

Kolejnym etapem rozwoju było pozyskanie kredytów związanych z zakupem lub budową nieruchomości. W tym zakresie nieustannie osiągamy wyznaczone cele. W międzyczasie zrealizowaliśmy własną inwestycję deweloperską ponieważ najszybciej zdobywa się doświadczenie, gdy inwestuje się własne pieniądze. Bogatsi w wiedzę i doświadczenie jeszcze skuteczniej pomagamy naszym klientom. Aktualnie planujemy budowę biurowca…

Tel: +48-501-556-786

@: mkrzyminski@metisgroup.pl

Linkedin: Marek Krzymiński

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Wiedza finansowa nabyta podczas studiów MIB w Grenoble Ecole de Management jest źródłem profesjonalnej wiedzy finansowej na temat przedsiębiorstwa i sektora bankowego. To wiedza stanowi podstawowe źródło przewagi konkurencyjne.
  • W trakcie naszej działalności biznesowej pozyskaliśmy dla swoich klientów ponad 200 mln zł finansowania bankowego.
  • Zawsze reprezentujemy zleceniodawcę przed bankiem.
  • Uczciwie podchodzimy do współpracy i zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych warunków finansowych dla firmy.
  • Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu biznes planów dla inwestycji deweloperskich (www.metisgroup.pl).

Twój pośrednik kredytowy Poznań!

Nie ma co opowiadać jacy jesteśmy piękni i wspaniali. Skuteczność się liczy! Zapraszamy do zakładki REALIZACJE! Mało firm i osób potrafi napisać o swoich realizacjach. Mało kto je ma. My mamy więc się chwalimy!