Przejdź do treści

Usługi kredytowe Poznań

doradca kredytowy Poznań

Usługi kredytowe dla klienta indywidualnego

Home » Usługi kredytowe Poznań

Usługi kredytowe Poznań dla klientów indywidualnych

METIS GROUP Investments świadczy usługi kredytowe w zakresie pośrednictwa finansowego dla klienta indywidualnego! Spółkę tworzy zespół doświadczonych finansistów znających ofertę instrumentów kredytowych i innych oferowanych przez instytucje finansowe w Polsce.

Co oznacza że posiadają wiedzę finansową? Otóż to, że potrafią przygotować dla klienta długoterminowy plan finansowy, który zabezpiecza jego przyszłość i daje możliwości inwestycyjne. W praktyce pośrednik kredytowy dokonuje analizy wszystkich zobowiązań finansowych oraz kredytowych w kontekście generowanych przychodów. W efekcie prezentuje zestawienie w excelu, które pokazuje wszystkie produkty finansowe, miesięczną ratę, koszt odsetkowy  (w %) itd. Szukamy w ten sposób drogi do uzdrowienia finansów prywatnych lub rodziny. Efekty są zaskakujące i zdumiewające.

Usługi kredytowe Poznań, czyli nie doradca kredytowy!

Naszą przygodę z finansami rozpoczęliśmy w 2009 roku od współpracy z przedsiębiorstwami. Start od obsługi firm deweloperskich, które korzystały z wielu produktów finansowych, a co ważniejsze miały wielki apetyt na kolejne inwestycje był nie lada wyzwaniem. Sprawdziliśmy się w wyznaczonym zadaniu, pojawili się kolejni klienci po rekomendacjach i tak od 2009 rok, czyli już prawie od 15 lat obsługujemy spółki, firmy i klientów indywidualnych w całej Polsce. Do października 2023 roku wszyscy klienci pochodzili z rekomendacji. Dopiero od 1 października 2023 roku rozbudowaliśmy stronę internetową licząc na klientów którzy usłyszeli o nas w internecie. Dobra rekomendacja po której klient we współpracy z nami osiąga swój cel skutkuje kolejną rekomendacją! Każdorazowe osiągnięcie celu jest najlepszym potwierdzeniem specjalizacji i doświadczenia jako pośrednika kredytowego z Poznania!

METIS GROUP Investments to skuteczny pośrednik kredytowy dla Twojej Rodziny. Jesteśmy lokalną poznańską firmą. Od 15 lat działamy na poznańskim i wielkopolskim rynku finansowym. Posiadamy stabilną grupę stałych klientów z którymi rozwijamy firmę. Zapraszamy do współpracy!


Usługi kredytowe Poznań dla klienta indywidualnego, nasza oferta!

kredyt inwestycyjny Poznań

Kredyt hipoteczny to najtańsza i najlepsza forma sfinansowania zakupu nieruchomości przez klienta indywidualnego lub rodzinę. Niezależnie czy zakup nieruchomości jest na cele mieszkaniowe czy inwestycyjne zawsze warto jest skorzystać z tej formy finansowania zakupu! Nawet jeżeli masz gotówkę, aby zrealizować zakup w 100% z własnych środków.

Kredyt gotówkowy to najszybszy sposób pozyskania pieniędzy, ale również najdroższy. Umiejętność znalezienia najtańszego z najdroższych kredytów również jest nieoczywistą umiejętnością szczególnie w świecie licznych regulacji, dodatkowych ukrytych kosztów i złożonej inżynierii finansowej. Podstawowa wskazówka jest taka- zawsze patrz na swoją sytuację finansową globalnie- na wszystkie aktywa i pasywa, nigdy lokalnie przez pryzmat tylko celu!

Jesteśmy pośrednikiem kredytowym klienta indywidualnego z Poznania!

Potrafimy słuchać klienta, wiemy jak przygotować dla niego analizę finansową i mamy doświadczenie w przygotowaniu planu jego realizacji. Pozyskamy kredyt na najlepszych możliwych warunkach! Zapraszamy do współpracy.