Przejdź do treści

Kredyt inwestycyjny centrum edukacyjne

  • przez

Centrum edukacyjne 2,70 mln zł kredyt inwest. pozyskany dla inwestycji polegającej na realizacji Centrum edukacyjno-szkoleniowego. W planach inwestycyjnych jest realizacja powierzchni przystosowanej do świadczenia usług edukacyjnych. Celem Inwestora jest stworzenie powierzchni najmu dla firm które specjalizują się w świadczeniu usług edukacyjnych, aby rozwinąć ich potencjał. Wtedy ich usługi mogą być świadczona fizycznie w jednym miejscu, a oferta może się uzupełniać. Aktualnie firmy szkoleniowe organizują warsztaty i seminaria w hotelach. Inwestor chce stworzyć centrum edukacyjne, aby firmy szkoleniowe będą mogły świadczyć usługi dla swoich klientów w profesjonalnie przygotowanej do tego powierzchni.

Doradca kredytowy z potwierdzonym doświadczeniem.

W ramach kompleksu powstanie również powierzchnia co-workingowa, która będzie uzupełniała model biznesowy. Osoby korzystające z tej powierzchni mogą z założenia korzystać z oferty szkoleniowej na preferencyjnych warunkach. Jest to idealne połączenie stworzony, aby każdy mógł podnosić swoją konkurencyjność biznesową. Centrum edukacyjne 2,7 mln zł kredyt inwest. to projekt zakończony sukcesem w zakresie pozyskania finansowania. Niestety transakcja nie doszła do skutku. Pozytywna informacja z banku w zakresie kredytu inwestycyjnego stanowiła ostateczny etap współpracy.

Jesteśmy specjalistami w pozyskaniu kredytów inwestycyjnych!

W naszej pracy za cel stawiamy sobie świadczenie profesjonalnych usług doradztwa finansowego, aby wspierać firmy w ich rozwoju. Musi on być racjonalny pod względem rynkowym, efektywny finansowo i bezpieczny w standardach bankowych. Jesteśmy profesjonalistami w kompleksowej obsłudze inwestorów indywidualnych i firm realizujących inwestycje na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy i do kontaktu.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami