O nas

METIS GROUP Investments sp. z o.o.

METIS GROUP Investments sp. z o.o. to jednostka specjalizująca się w pozyskaniu finansowania dla firm z branży budowlanej/deweloperskiej. Nasz obszar działalności jest wąski ponieważ wychodzimy z założenia, że aby robić coś dobrze trzeba „w tym siedzieć”. Naszym obszarem specjalizacji są kredyty inwestycyjne, obrotowe, gotówkowe, a także pożyczki hipoteczne i leasingi nieruchomości. Nasza działalność wywodzi się ze spółki METIS GROUP (www.metisgroup.pl), która swoją działalność prowadzi na rynku od 2009.

Naszą najważniejszą grupą klientów do dzisiaj byli:

Deweloperzy mieszkaniowi

Deweloperzy komercyjni

Inwestorzy indywidualni


Nasz zespół

Marek Krzymiński / Prezes Zarządu

Ukończył Maters in International Business Grenoble Ecole de Management, Bachelor of Arts in International Management w University of Aberty Dundee oraz Magistra w Zarządzaniu i Finansach Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Od 2009 roku prowadzi firmę METIS GROUP. W pierwszym okresie jako jednoosobową działalność gospodarczą a w kolejnych latach spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada bardzo szerokie doświadczeniu w przygotowaniu biznes planów dla inwestycji deweloperskich. Kolejnym etapem rozwoju było pozyskanie kredytów dla przygotowywanych dla Zleceniodawców inwestycji. Kolejnym etapem rozwoju była realizacja inwestycji budowlanych deweloperskich. Jak sam mówi najszybciej zdobywa się doświadczenie wtedy gdy inwestuje się własne pieniądze.

Tel: +48-501-556-786

@: mkrzyminski@metisgroup.pl


Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Wiedza finansowa nabyta podczas studiów MIB w Grenoble Ecole de Management jest źródłem profesjonalnej wiedzy finansowej na temat przedsiębiorstwa i sektora bankowego. To wiedza stanowi podstawowe źródło przewagi konkurencyjne.
  • W trakcie naszej działalności biznesowej pozyskaliśmy dla swoich klientów ponad 200 mln zł finansowania bankowego.
  • Zawsze reprezentujemy zleceniodawcę przed bankiem.
  • Uczciwie podchodzimy do współpracy i zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych warunków finansowych dla firmy.
  • Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu biznes planów dla inwestycji deweloperskich (www.metisgroup.pl).